en
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

صفحه اصلی - جشنواره - بین المللی - آغاز انتشار مجموعه مطالب ۲۴ فریم درباره پخش بین‌المللی فیلم‌های کوتاه

۲۴ فریم – پوریا موسوی: «توزیع بین المللی فیلم کوتاه»، عبارتی است که فیلم سازان کوتاه با آن بسیار آشنا هستند، برخی خاطراتی بسیار تلخ از آن دارند و بسیاری نیز موفقیت ها و دیده شدن اثرشان را مدیون سیاست گذاری درست توزیع کننده ی فیلم خود می دانند. اما به راستی پخش بین المللی فیلم به چه معنا است و آیا واقعا توزیع کنندگان بین المللی زمینه ساز موفقیت فیلم های کوتاه در جشنواره ها می باشند؟ چه میزان از توزیع کنندگان حال حاضر در ایران به راستی با سیاست های توزیع فیلم و قوانین مربوط به آن آشنا هستند؟ خطرات توزیع نادرست فیلم برای فیلمسازان و تهیه کنندگان چیست؟

دپارتمان توزیع و پخش فیلم حلقه ی فیلمسازان بی کلام گلوب (GlobeCSF) و سایت ۲۴Framesnews طی یک همکاری مشترک سعی بر آن دارند تا پاسخگوی سوالات بالا باشند.
این همکاری که در راستای شعار اصلی حلقه ی فیلم سازان بی کلام گلوب مبنی بر «تسهیل روند فیلمسازی مستقل» قرار دارد، در روزهای آینده رسما شروع گردیده و به زودی برنامه ی گسترش آن نیز اجرایی خواهد شد.

در راستای این همکاری، سایت خبری – تحلیلی ۲۴Framesnews به معرفی جشنواره های معتبر بین المللی و انتشار مقاله های مشاوره ای – آموزشی پیرامون امور توزیع بین المللی و داخلی فیلم کوتاه خواهد پرداخت. زین پس هر هفته در روز های چهارشنبه ، وب سایت ۲۴Framesnews و کانال تلگرام اطلاع رسانی آن به معرفی و انتشار مقالات و مطالب مذکور خواهند پرداخت.

همچنین در راستای آشنایی بیشتر مخاطبین با آثار منتشر شده ی جدید در سینمای کوتاه سرتاسر جهان ، دپارتمان اطلاع رسانی و مخاطب سنجی حلقه ی فیلم سازان بی کلام گلوب (GlobeCSF)، آثار جدید منتشر شده سینمای کوتاه جهان را در اختیار وب سایت ۲۴Framesnews قرار خواهد داد تا با همکاری یک دیگر در فواصل زمانی کوتاه مدت با انتشار آن در کانال های اطلاع رسانی خود ، زمینه ساز نزدیک تر شدن مخاطبان سینمای کوتاه ایران با این آثار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه