en
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

صفحه اصلی - اخبار - اسامى فیلم‌هاى کوتاه راه یافته به دو بخش ملى و بین‌الملل پانزدهمین دوره جشنواره نهال منتشر شد

۲۴ فریم: به گزارش دبیرخانه جشنواره نهال پس از جلسه هیئت انتخاب در بخش ملى از مجموع ٣۶٠ اثر دریافت شده، ۴۵ فیلم به بخش‌هاى مختلف جشنواره راه پیدا کردند. در بخش بین الملل نیز از میان ٢٢٠ اثر، ٢٢ فیلم توسط هیئت انتخاب جشنواره به بخش مسابقه وارد شدند.

به اطلاع مى‌رساند از بین ٣۶٠ اثر دریافتى در بخش ملی، تعداد ٢٣ اثر به انتخاب هیئت محترم انتخاب وارد بخش مسابقه داستانى شده‌اند.

اسامى فیلم‌ها در بخش مسابقه داستانی:

۱.هیولا – محمد تفضلی، سیاوش شهابی
۲.تو هنوز اینجایی – کتایون پرمر، محمد روحبخش
۳.کلینر – محمدرضا میقانی
۴.وحشی – فردین انصاری
۵.بهار اینجا نیست – سعید کرمی
۶.تاول – مرتضی شمس
۷.بایرن مونیخ – نگین امین زاده
۸.ساقی – علیرضا اسفندیارنژاد
۹.آمریکا – مهرنوش فطرت
۱۰.پرتره – سیاوش فرهادی
۱۱.مثل بچه آدم – آرین وزیردفتری
۱۲.سایه  فیل – آرمان خوانساریان
۱۳.برف تابستان – امین چادگانی
۱۴.دوباره – حجت غلامی
۱۵.خاکستر – آریان گلصورت
۱۶.نورگیر – نسیم کیانی٬ مصطفی مصطفوی
۱۷.کروکودیل – ایمان خشنودی
۱۸.سیزیف – مصطفی اوصانلوی، زهرا غمناک
۱۹. بی زمین – سرور مهدی بیگی
۲۰.خوشحال و شاد و بیزارم – ایمان فراهانی
۲۱.چوب ها – آناهیتا هوشان
۲۲.کشتار با اره برقی در تهران – پویان غلامرضازاده
۲۳.فاش – احسان مختاری

اسامى فیلم‌ها در بخش مسابقه مستند:

۱.زمستان یورت-میلاد میرزاباقری
۲.صادره از فسا- یاسمن باغبان
۳.کوه- فرهاد افسری
۴.یک روز یک شهر- حمید آل حمودی
۵.فرزند- رضا فخاری
۶.ب منفی- لینا ربیعی
۷.کنسرسیوم- عارف حاتمی

اسامى فیلم‌ها در بخش مسابقه تجربى:

۱.نشخوار- مجید فرهنگ بافتانی
۲.دیدن- مهدا پورمهدی
۳.صدای سکوت- میلاد محبیان
۴.هیچ-علی صالحی
۵.سر- محمد واحدی جو

اسامى فیلم‌ها در بخش مسابقه انیمیشن:

۱.باربر- داریوش اسکویی
۲.کمک- مهدی حسین زاده
۳.ذهن- محبوبه کلایی
۴.نقطه نقطه خط- خشایار الوندی
۵.آنتروپی- مهرداد مه آبادی

‌‎اسامى فیلم‌ها در بخش خارج از مسابقه:
‌‎
١.فلامینگو – امیر نجفی (داستانی)
٢.خون سردی – محمد رحمتی (داستانی)
٣.سازاق – علیرضا سلمان پور (داستانی)
۴.تله – شیرین اخلاصی (داستانی)
‌‎۵.وایتسک – امیر اخوان (داستانى)
۶.منهای یک – مونا محمدیاری (داستانی)
‌‎٧.تریبون – رضا نجاتی (داستانی)
‌‎٨.روح القدس – امیراحمد قزوینی٬ محمد کریم پور (داستانی)
‌‎٩.من نجس نیستم – علی حسینی صدر (مستند)
‌‎١٠.دوزخ – برهان احمدی (مستند)

اسامى فیلم‌هاى بین المللى راه یافته به بخش مسابقه:

۱- ABU ADNAN (fiction) – Sylvia Le Fanu
(Denmark)

۲- BLACK MOUNTAINS (fiction) – Joachim Neef
( England )

۳- CAVELLO (fiction) – Sven Bresser
(Netherlands)

۴- THE TRANSFER (fiction) -Michael Grudsky
(Germany)

۵- FAITH (fiction) – Tatiana Fedorovskaya
(Russia)

۶- IN TACT (fiction) -Johannes Bachmann
(Switzerland)

۷- SOLO (fiction) -Yves De Prà
(Switzerland)

۸- WALLS (fiction) – Maik Schuster, Fatmir Dolci, Max Paschke
(Croatia, Germany, Palestine)

۹- WONDERLAND (fiction) -Tiffanie Hsu
(USA)

۱۰- The Sliding Man (fiction) -Jacques Lemaire
(Belgium)

۱۱- FIFO (fiction) -Sacha Ferbus
(Belgium)

۱۲ – Clan (fiction) Stefanie Kolk
(Netherlands)

۱۳ – FÖLDIEK (fiction) – Ádám Freund
(Hungary)

۱۴-INVISIBLY (fiction) -Áron Szentpéteri
(Hungary)

۱۵- COLLAPSED LUNG (fiction) -Ambrus Fatér
(Hungary)

۱۶ – ASSAUT (fiction) -Tamás Fekete
(Hungary)

۱۷ -PACGIRL (fiction) – Jaime Peña García
(Mexico)

۱۸ – MUNDOS (fiction) – Max Lusson
(Spain)

۱۹ – APARTMENT INTERBELIC (fiction)-Sebastian Mihailescu
(Romania)

۲۰- (COSMORAMA (Experimental)- Hugo Deverchère (France

۲۱- SKATEBOARDING IS NOT A CRIME (Animation)- Cristin Radu
(Romania)

۲۲- KRANIEBRUD (Documentary) – Mads Hedegaard
(Denmark)

پانزدهمین جشنواره نهال ٢٨ خرداد تا ۴ تیر ١٣٩٧ برگزار خواهد شد.

  برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه