اسامی آثار راه‌یافته به دوازدهمین جشنواره ملی – دانشجویی فیلم سایه اعلام شد

۲۴ فریم: به نقل از روابط عمومی جشنواره، از ۷۲۰ اثر شرکت‌کننده از کل کشور، آثار زیر به بخش مسابقه‌ دوازدهمین جشنواره ملی – دانشجویی فیلم سایه راه یافته‌اند.

هیئت انتخاب بخش داستانی متشکل از آقایان رامتین شهبازی، ابراهیم ایرج زاد و عماد خدابخش، آثار زیر را برای شرکت در بخش داستانی برگزیده‌اند:

‏no files  ( رامین محمدیار )
برف تابستان ( امین چادگانی )
توت ( تیمور قادری )
کلینر ( محمدرضا میقانی )
وحشی ( فردین انصاری )
برای فروش ( علی بنائیان )
مسکوت ( محمد ثریا )
گلدسته ها ( محمد ثریا )
خودزنی ( ساسان کریمی )
بارسلونا ( محمد روح بخش ، کتایون پرمر )
آپوفیس ( خشایار رحیمی )
فاش ( احسان مختاری )
تردمیل ( بنفشه جاهد )
تاول ( مرتضا شمس )
حصیل زهرا ( مهدی میرزایی )
منسی ( عرفانه صادق زاده ، محمد امین جعفری )
آسمان آبی زمین پاک ( مهیار ماندگار )
خون سردی ( محمد رحمتی )
خاکستر ( آریان گلصورت )
سایه فیل ( آرمان خوانساریان )
از حصکه با عشق ( محمد فراهانی )
تاسوکی ( پوریا پیشوائی )
چشماتو ببند ( ابوذر حیدری )
قرمز ( مهدی حسینی، حمید حسینی )
پنت هاوس ( لیلا اخباری )
مثل بچه آدم ( آرین وزیر دفتری )
تریبون ( رضا نجاتی )
هرکجا ( رضا قلی پور شهابی )
17 ساعت ( پدرام نوری )
راحانا ( کاظم دانشی )
پیشگو ( حسین فلاح آبادی )

هیئت انتخاب بخش مستند متشکل از آقایان وحید اله موسوی، محمد قاسمپور و مهدی مطهر، آثار زیر را برای شرکت در بخش مستند برگزیده‌اند:

پیرمرد و دریا ( محمدرضا کشاورز )
پریخوانی ( معصومه کیانی )
سید شجاع ( سید حسن یوسفی )
بی گدار ( علیرضا دهقان )
جایی برای  خوابیدن ( امیر نجفی )
داستان عروسکها ( مصطفی فخاری نیری )
استشهادی برای خانعلی ( آرمان قلی پور دشتکی )
عروس بلوط ( رضا دانش پژوه )
زمستان یورت ( میلاد میرزاباقری)
زیورک ( مهدی میرزایی )
لالایی دیگری برایم بخوان ( مریم علوی )
خانوم ف ( صادق سوری )
کلوت ( نازنین مصطفوی )
چغامیش ( آریان عطارپور)
فرزند ( رضا فخاری )
گلستان ( امین پاک پرور، الهه اسماعیلی )

هیئت انتخاب بخش تجربی متشکل از آقایان تیام یابنده، میلاد ستوده و فرشاد عسگری کیا، آثار زیر را برای شرکت در بخش تجربی برگزیده‌اند:

یک آینه ( حسین اللهیاری )
مخلوق ( مهراد شاهی )
ک ا و ( شیوا نوری، فرهاد غریبی )
دیاپازون ( کاووس فرزادی، مینو ایرانپور )

هیئت انتخاب بخش فیلم‌نامه متشکل از آقایان امیررضا نوری پرتو، محمد هاشمی و محمدرضا مجد، آثار زیر را برای شرکت در بخش فیلم‌نامه برگزیده‌اند:

بلوبری ( علی جعفر آبادی )
هیروشیما ( علی جعفر آبادی )
مثلا فیصل ( حمید امینی )
معلول کله گنده ( سروش جواد زاده )
آساره ( محمدرضا غلامان )
افرای سرخ ( محمد سرکشیکی )
مارو ( محمد سرکشیکی )
آپوفینیا ( صادق اسحاقی )
رویای تلخ کودکی  ( المیرا آزاد )
خانه عروسک ( المیرا آزاد )
بی وطن ( مازیار تهرانی )
مورگ ( مازیار تهرانی )
سرراهی ( محمد علی فمی تفرشی )
میزبان ( محمد علی فمی تفرشی )
اندوه ( رعنا جوادی  )
اکسترنال ( رضا نو فرستی )
بازتاب ( ابوالفضل شایان )
خفگی ( آرمین رحیمی نژاد )
سارا ( محمدرضا قادری  )
نزدیک تر ( صادق اسحاقی )
وقتی باران آمد ( مرتضا شمس )
آب پز ( کیمیا بیابانکی ورنوسفادرانی )
کشتارگاه ( بهزاد پهلوانی )
چهلمین روز ( مهران شفیعی نیا )
سارا ( مهران شفیعی نیا )
کلاومن ( علی خمسه )
آخرِ پاییز ، زمستان ( اشکان فرخی )
موازی ( اشکان فرخی )
تصمیم کبری ( محمد علیپور )
کیمیا ( نازنین مصطفوی )
مرگ اگر مرد است ( حبیب الله ظهیر نیا )
قانون حمایت از کارمندان ( محمد حسنی )
سایه روشن ( آرمین رحیمی نژاد )
شامورتی (کیمیا کاظمی)

دوازدهمین جشنواره ملی – دانشجویی فیلم سایه که توسط دانشگاه سوره به دبیری سروش حضرتی نیکو‌ برگزار می‌شود، از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ تیر در شهر تهران میزبان عموم مردم است.