اسامی فیلم‌های کوتاه (داستانی، مستند، انیمیشن و تجربی) منتخب چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم بی‌کلام گلوب

۲۴ فریم: اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه «چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم بی کلام گلوب» اعلام شد. به گزارش روابط عمومی این جشنواره، در طی مدت ارسال آثار، حدود ۵۰۰ فیلم به درگاه‌های جشنواره ارسال شدند که از این میان ۲۳۶ فیلم داستانی، ۴۳ فیلم مستند، ۱۱۸ فیلم تجربی و ۹۹ فیلم انیمیشن بودند. هیئت گزینش جشنواره که متشکل از «درناز حاجی ها، تیام یابنده، کوروش عطایی، ملودی بولیسیر و اینادلسو کوسا» است، از این میان تعداد ۴۷ فیلم را برای شرکت در بخش مسابقه چهارمین دوره جشنواره برگزیدند.

اسامی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه «داستانی» چهارمین دوره جشنواره گلوب:

۱. زیر همان مهتاب_کارگردان : برایان بنِت (ایرلند)

۲. موکوسو _ کارگردان : مورنو کابیتزا (سوییس)

۳. از نفس افتاده _ کارگردان : ماریجن دِ زیوو (هلند)

۴. نه گره _ کارگردان : لورنا کُلمنارس (ونزوئلا)

۵. دریا موج موج میلرزد _ کارگردان: امیر غلامی (ایران)

۶. ملکه تجارت _ کارگردان : دیوید واگنر (آلمان)

۷. افتخار رفتگر _ کارگردان : ماتیاس کوبمهل (آلمان)

۸. فروشی؛ هنر _ کارگردان : اندرو هوفمن (امریکا)

۹. فلوکستین _ کارگردان: ارمین رنگانی و نوید رنگانی (ایران)

۱۰. هیولا _ کارگردان: جیک کلتن (امریکا)

۱۱. از بین بردن کُت_ کارگردان : ارِن استولر (امریکا)

۱۲. سرخ_ کارگردان: یوکائو فنگ (امریکا)

۱۳. نگهبان جزرومد _ کارگردان: الکس دنکن (نیوزیلند)

۱۴. انحنا _ کارگردان : تیم اگان (استرالیا)

اسامی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه  «انیمیشن» چهارمین دوره جشنواره گلوب:

۱.استرس _ کارگردان: سایمون داچی، تام دلفورج، آنتونی ویلموت، تئو مچرف و ژولین دلکروایکس (فرانسه)

۲.فیل ها خوشحال خواهند شد _ کارگردان: لوکاس راسل ، الیس لپوتره، ادرین لانوی، وینست لابیس ، شارلوت برون و لوییس فریمات (فرانسه)

۳. سگ های شکاری _ کارگران: ایدو شاپیرا و آمیت کوهن

۴. بالزی: داستان یک انقلاب _ کارگردان: محسن پورمحسنی شکیب (ایران)

۵. رویاهای اشپرخانه _ کارگردان: اروین مدقالچی (ایران)

۶. ذهن_ کارگردانان: محبوبه کلایی، پریسا جعفری ، فاطمه قلی زاده ، سهراب گلستانه و مهسا نصری (ایران)

۷. استِسیس _ کارگردانان: هوگو دِ ماگالهائس، اورا شاپل، گابریل ریچاد، ابین کوبیاک، لویسن فرانکو و ملیسا اوراد نادار (فرانسه)

۸. مرد دودکشی _ کارگردان: مقداد اخوان (ایران)

۹. دی یو اچ _ کارگردان: کییِر ونگ (امریکا)

۱۰. روباه و وال _ کارگردان: رابین جوزف (کانادا)

۱۱. نورهای متحرک _ کارگردان : جد سیا (لیتوانی)

۱۲. پیانو _کارگردان : کاسپار جانسیس (استونیا)

۱۳. سفر بخیر _ کارگردان: فابیو فردلی (سوییس)

۱۴. میرامار _ کارگردان: میکائیلا مولر (امریکا)

۱۵. روز جزا _ کارگردان: جردن دامور (فرانسه)

اسامی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه ی «تجربی» چهارمین دوره جشنواره گلوب :

۱. تورات _ کارگردان: ابتین مظفری (ایران)

۲. کارخانه ای به مثابه یک رویا _ کارگردان: پائول اولته (امریکا)

۳. کل به جز _ کارگردان: وحید حسینی نامی (ایران)

۴. اتمام _ کارگردان: سعید نقویان (ایران)

۵. پلتفرم ۱۳ _ کارگردان: کامیل سوارت (هلند)

۶. ۱۰/۹ _ کارگردان: میکائیل او دونِل (امریکا)

۷. هواز مورچه ها _ کارگردان: ساششا اسویرسکی (روسیه)

۸. پوچ _ کارگردان: دیوید گسلبائر و میکائیل لانژ (المان)

۹. شیرجه _ کارگردان: کیت لفویی (استرالیا)

۱۰. جیف ؛ فیلم _ کارگردان : جف زوریلا (ارژانتین)

۱۱. Erodium Thunk – کارگردان: وینستون هکینگ (اتریش)

۱۲. Tanzonk – کارگردان: ساشا اسویرسکی  (روسیه)

اسامی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه  «مستند» چهارمین دوره جشنواره گلوب:

۱. طاعون _ کارگردان: کلدو الماندوز (اسپانیا)

۲. محدودیت بزرگ _ کارگردان: بوراک کوم (ترکیه)

۳. دریا _کارگردان: هریستینا بلوسوا (ازبکستان)

۴. منظره ای از پنجره _ کارگردان: کریس فیلیپون و اذر کفایی (فیلادلفیا)

۵. از نفس افتاده _ کارگردان: اولکسی سوبولف (امریکا)

۶. محله Shanai/Shasou _ کارگردان : جف زوریلا (ارژانتین)