دوازدهمین جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه «سایه» برگزیدگانش را شناخت

۲۴ فریم: دوازدهمین جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه «سایه» که برای اولین سال به صورت ملی برگزار شد، با اهدای جوایز به برگزیدگان به پایان رسید. اختتامیه دوازدهمین جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه «سایه» عصر ۱۳ تیرماه در سالن سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

بهترین فیلمنامه اقتباسی

جایزه ویژه هیئت داوران به همراه تندیس و دیپلم افتخار به همراه یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد تعلق گرفت به مازیار تهرانی برای فیلمنامه «بی‌وطن»

تندیس بهترین فیلمنامه به اضافه دیپلم افتخار به همراه یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد اهدا شد به رعنا جوادی برای فیلمنامه «اندوه»

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی

دیپلم افتخار به بهزاد پهلوانی برای فیلمنامه «کشتارگاه» اهدا شد.

دیپلم افتخار به حبیب ظهیرنیا برای فیلمنامه «مرگ اگر مرد بود» اهدا شد.

تندیس بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی به اضافه دیپلم افتخار و به همراه یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد به علی خمسه برای فیلم «کلا ومن» اهدا شد.

جایزه ویژه دبیرخانه دوازدهمین جشنواره ملی دانشجویی فیلم سایه در بخش فیلم‌های دفاع مقدس با احترام به یاد و خاطر شهید حسین فهیمی به پوریا پیشوایی برای فیلم «تاسوکی» تعلق گرفت.

بهترین پژوهش بصری مستند

تندیس بهترین پژوهش بصری و دیپلم افتخار به همراه یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد به امیر نجفی برای فیلم «جایی برای خوابیدن» برای پژوهش بصری ملموس از شرایط زندگی دانشجویی اهدا شد.

بهترین کارگردانی مستند

دیپلم افتخار به آرمان قلی پور دشتکی برای فیلم «استشهادی برای خانعلی» اهدا شد.

تندیس بهترین کارگردانی مستند به همراه دیپلم افتخار و یک دوره آموزش رایگان در خانه بین المللی بامداد به مصطفی فخاری نیری برای فیلم داستان عروسک‌ها تعلق گرفت.

بهترین فیلم تجربی

تندیس بهترین فیلم تجربی به اضافه دیپلم افتخار به همراه یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد تعلق گرفت به «دیاپازون» به کارگردانی مشترک مینو ایرانپور و کاووس فرزادی

بهترین فیلم دانشجویی دانشگاه سوره

ضمن تقدیر از فیلم خونسردی دیپلم افتخار بهترین فیلم به «منسی» به کارگردانی مشترک عرفانه صادق زاده و محمد امین جعفری اهدا شد.

تندیس بهترین فیلم به همراه دیپلم افتخار و یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد به فیلم «پنت هاوس» به کارگردانی لیلا اخباری اهدا شد.

بهترین فیلمبرداری

دیپلم افتخار بهترین فیلم برداری تعلق گرفت به آیین ایرانی برای فیلم «۱۷ ساعت»

تندیس بهترین فیلمبرداری به همراه دیپلم افتخار و یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد اهدا شد به سینا کرمانی زاده برای فیلم «مثل بچه آدم».

بهترین تدوین

دیپلم افتخار بهترین تدوین به شاهین سپهری برای فیلم «مسکوت» اهدا شد.

تندیس بهترین تدوین به همراه دیپلم افتخار و یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد به بهنام عابدی برای فیلم «فاش» تعلق گرفت.

بهترین بازیگر زن

ضمن تقدیر از آذین نظری برای بازی در فیلم «برف زمستان»، دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن تعلق گرفت به شهره موسوی برای فیلم «وحشی».

تندیس بهترین بازیگر زن به همراه دیپلم افتخار و یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد به شادی کرم رودی برای فیلم «مثل بچه آدم» اهدا شد.

بهترین بازیگر مرد

ضمن تقدیر از عرفان ابراهیمی برای بازی در فیلم «تریبون» و همچنین تقدیر از بازیگر نوجوان یزدان کوکبی صبا برای بازی در فیلم «مثل بچه آدم»، دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد به علی ثانی فر برای فیلم «خودزنی» اهدا شد.

تندیس بهترین بازیگر مرد به همراه دیپلم افتخار و یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد به پوریا رحیمی سام برای فیلم «چشماتو ببند» تعلق گرفت.

بهترین فیلمنامه

دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه به آرمان خوانساریان برای فیلم «سایه فیل» اهدا شد.

تندیس بهترین فیلمنامه به همراه دیپلم افتخار و یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد به فردین انصاری نژاد برای فیلم «وحشی» تعلق گرفت.

بهترین کارگردانی

دیپلم افتخار برای بهترین کارگردانی به آرمان خوانساریان برای فیلم «سایه فیل» اهدا شد.

تندیس بهترین کارگردانی به همراه دیپلم افتخار و یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد به امین چادگانی برای فیلم «برف تابستان» تعلق گرفت.

بهترین فیلم

ضمن تقدیر از فیلم «تردمیل» جایزه ویژه هیئت داوران  و  دیپلم افتخار  به همراه یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد تعلق گرفت به محمد فراهانی برای فیلم «از حسکه تا عشق»

تندیس و دیپلم افتخار به همراه یک دوره آموزشی رایگان درخانه بین المللی بامداد به آرین وزیر دفتری برای فیلم «مثل بچه آدم» اهدا شد.

لیست کامل اسامی نامزدها و برندگان