فهرست کامل نامزدهای شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه نهال

۲۴ فریم: نامزدهای شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه نهال اعلام شدند. فهرست کامل را در ادامه بخوانید:

نامزدهای بهترین فیلم داستانی:
۱.او که اهلی نشد به کارگردانی صالح کاشفی
۲.اضافه‌بار به کارگردانی یاس میلانی
۳.تاناکورا به کارگردانی امیررضا رشتی، حامد پری زاده و میثم حسنی
۴.تشریح به کارگردانی سیاوش شهابی
۵.نفر سوم به کارگردانی پویا امین پوری

نامزدهای بهترین کارگردانی:
۱.صالح کاشفی برای «او که اهلی نشد»
۲.مهرشاد خردمندی برای «آیسان»
۳.ارغوان حیدراسلام «به چیزی دست نزن»
۴.حامد پری زاده، امیررضا رشتی و میثم حسنی برای «تاناکورا»
۵.سیاوش شهابی برای «تشریح»
۶.پویا امین پوری برای «نفر سوم»

نامزدهای بهترین انیمیشن:
۱.بالزی به کارگردانی محسن پور محسنی
۲.پالیزار به کارگردانی امیرحسین رحیم زاده
۳.ساکن طبقه سوم به کارگردانی بهناز فرشی
۴.سینک و یک نفر به کارگردانی محبوبه کلایی
۵.کلاف به کارگردانی ملیحه غلام زاده

نامزدهای بهترین فیلم سال اولی:
۱.پازل به کارگردانی میثم حسنلو
۲.درختان خیابان ولیعصر یا امپرسیون به کارگردانی عماد حسینی فرد
۳.به‌هم‌زن به کارگردانی پارسا انصاری و آذین دهقان
۴.مربع به کارگردان عرفان آدیگوزلی
۵.کرگدن به کارگردانی آرمین پورمحمد

نامزدهای بهترین بازیگری زن:
۱.پانیذ اسماعیلی و آنیتا باقری برای «او که اهلی نشد»
۲.گلنوش قهرمانی و راشین دیدنده برای «بلوبری»
۳.تیام منیری برای «اضافه بار»
۴.رایا قاسم زاده «رآی»
۵.پانته آ مهدی نیا برای «پازل»
۶.مریم علی یار و فائزه بختیار برای «سگ»
۷.زارا مولایی برای «محاق»
۸.مهسا حجازی برای «قهوه فرانسه» و «یک ظهر بارانی»

نامزدهای بهترین بازیگری مرد:
۱.نوید لایقی مقدم برای «اضافه‌بار»
۲.امین اسفندیار، حامد ادوای و علی نصیر برای «بلوبری»
۳.امید سلیمی برای «تاناکورا»
۴.علیرضا ثانی فرد برای «تشریح»
۵.میلاد کفایی برای «گیر»
۶.علی باقری و علیرضا جعفری برای «چندش»
۷.پیمان نعیمی برای «قاتل»

نامزدهای بهترین تدوین:
۱.محمد نجاریان برای «رآی»
۲.عماد خدابخش برای «تشریح»
۳.مهدی حسین خانی برای «اضافه‌بار»
۴.محمدرضا دهستانی برای «نازگل»
۵.فروغ عزیزی و صالح کاشفی برای «او که اهلی نشد»
۶.پویان شعله ور برای «تاناکورا»
۷.علی صداقت برای «به‌هم‌زن»

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:
۱.فرید طهماسبی برای «آیسان»
۲.آرمان فیاض برای «چندش»
۳.سروش حضرتی برای «یک ظهر بارانی»
۴.حامد حسینی سنگری برای «تشریح»
۵.مهرداد حمیدیان برای «نفر سوم»
۶.علی عظیم زاده تهرانی برای «سفید»
۷.امین اسحاقیان برای «اضافه‌بار»
۸.سروش علیزاده برای «سگ» و «بهتر از نیل آرمسترانگ»

نامزدهای بهترین موسیقی متن:
۱.هومن راد برای «کلاف»
۲.سالار محمد اصغری برای «بهتر از نیل آرمسترانگ»
۳.بهنود یخچالی برای «آیسان»
۴.امیر پورخلجی برای «یک نفر»
۵.پیام آزادی برای «چندش»

نامزدهای بهترین صدا:
۱.حامد حسین زاده و لینکلن شارپ برای «گذار»
۲.حسین قورچیان و جمال دهقان برای «زحل»
۳.محمد مهدی جواهری زاده و مسیح حدپور سراج برای «آیسان»
۴.محمدحسین ابراهیمی و حامد حسین زاده برای «نفر سوم»
۵.محمد مهدی جواهری زاده و مجید نجاتی برای «تشریح»
۶.امید اوزی برای «بالانس»

نامزدهای بهترین طراحی لباس:
۱.مونا محب برای «آیسان»
۲.اسما احمدی برای «بهتر از نیل آرمسترانگ»
۳.مینا نظری برای «تاناکورا»
۴.آیدا میرزاخانی برای «سگ»
۵.محمدرضا باغنده برای «کولاژ»

نامزدهای بهترین طراحی صحنه:
۱. پوریا اخوان برای «آیسان»
پوریا اخوان برای «بهتر از نیل آرمسترانگ»
۲.فرناز ایزدی برای «بالین»
۳.سجاد مشتاق برای «سفید»
۴.افسانه صرفه جو برای «چندش»
۵.سارا فلاح برای «نفر سوم»

نامزدهای بهترین فیلمنامه اورجینال:
۱.نوید لایقی مقدم برای «اضافه‌بار»
۲.صالح کاشفی برای «او که اهلی نشد»
۳.علی جعفرآبادی برای «بلوبری»
۴.امیررضا رشتی، میثم حسنی و حامد پری زاده برای «تاناکورا»
۵.سیاوش شهابی برای «تشریح»
۶.پویا امین پوری برای «نفر سوم»

نامزد های بهترین عکس فیلم:
۱.مهدیه آگاهی برای «آیسان»
۲.نیلوفر نادری برای «اشغال»
۳.فاطمه آقازاده اصل برای «مربع»
۴.پویا کاظمی برای «میراکل»
۵.سیاوش عیدانی اصل برای «یادداشت»

نامزد های بهترین پوستر فیلم:
۱.محبوبه کلایی برای «سینک»
۲.مریم جاویدان برای «لوپ»
۳.فاطمه ولی پور برای «ماهی»
۴.صادق اسحاقی برای «کولاژ»

نامزد های بهترین فیلمنامه ساخته نشده:
۱.اتوپیا نوشته ی محمدرضا شوشتری
۲.بی وطن نوشته مازیار تهرانی
۳.دریا آرام نفس می کشد نوشته میثم امیری حسینی
۴.خودکشی به سبک نیچه نوشته پیام محمودی کردستانی
۵.گرگاس نوشته پیام تاجی

پ.ن: در بخش بهترین فیلم تجربی و بهترین فیلم مستند به دلیل کم بودن تعداد آثار نامزدی در نظر گرفته نشده است و فقط برنده آن بخش اعلام خواهد شد.