en
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

صفحه اصلی - جشنواره - معرفی جشنواره‌های شاخص جهانی در ۲۴ فریم – ۵: Hollyshorts آمریکا / قوانین جشنواره، جوایز و اطلاعات دیگر

۲۴ فریم:‌ Hollyshorts یک سازمان فرهنگی است که تمامی ظرفیت‌های خود را صرف ترقی فیلم کوتاه کرده است و این نهاد ضمن کمک به فیلمسازان درحیطه‌ی اکران به آنان در برقراری ارتباط و بازاریابی از طریق پنل‌ها و انجمن‌های متعدد کمک می‌کند. جشنواره Hollyshorts که یکی از جشنواره‌های مورد تایید اکادمی اسکار نیز می‌باشد ، فیلم‌های کوتاه زیر ۴۰ دقیقه را در جشنواره خود میزبانی می‌کند.

تاریخچه جشنواره Holyshorts

اولین دوره این جشنواره در Space Theatre در هالیوود در اگوست ۲۰۰۵ با نمایش ۲۳ فیلم کوتاه از ایالات متحده،بریتانیا،لهستان،کانادا و تایلند برگزار شد.

دومین دوره آن در Cinespace در هالیوود با نمایش ۵۳ نمونه از بهترین فیلم‌های کوتاه جهان برگزار شد.

در سال ۲۰۱۷  سیزدهمین دوره از این جشنواره ۱۰تا۱۹ اگوست در سالن‌های TCL Chinese Theatres و مراسم اهدای جوایز در Harmony Gold Theater برگزار شد.

دوره بعدی این جشنواره از ۹تا۱۸ اگوست ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.

چندی از  افراد مهم حاضر در جشنواره در طول سالیان برگزاری عبارتند از:
Josh Brolin

,Trey Edward Shults

,Kristen Dunst

,Demi Moore

و همچنین کمپانی های شرکت کننده که شامل HBO ،Kodak ،Lexus Short Films ،Hulu ،Netflix ،Google play ،Sony ،Indiegogo و  بسیاری دیگر می‌باشند.

جوایز و افتخارات

جوایز شامل بهترین فیلم کوتاه، بهترین کارگردانی، بهترین انیمیشن، بهترین مستند، بهترین تصویربرداری، بهترین موزیک ویدئو، بهترین تبلیغ و … می‌باشد. فرصت‌های توزیع برای برندگان جوایز از طریقBitpix، ShortsTV وIndieflix  فراهم است.

همه برندگان پیشنهادی جهت حضور در پلتفرم اختصاصی این مرکز در Bitpixtv.com و Shorts TV را دریافت می‌کنند.

قوانین و شرایط

فیلم‌هایی که در جشنواره ثبت نام می‌کنند پس از انتخاب در بخش مسابقه به نمایش در خواهند آمد. فیلم‌های نامزد اسکار صرفا می‌توانند برای اکران در جشنواره اقدام نمایند اما در بخش مسابقه قرار نمی‌گیرند . برای ثبت دو فیلم نیاز به پرداخت هزینه اضافه نمی‌باشد . با ثبت فیلم خود در چهاردهمین  جشنواره Holy Shorts شما با اکران فیلم خود در صورت انتخاب شدن در این دوره از جشنواره موافقت کرده‌اید و باید به این امر متعهد باشید.

 

تاریخ‌های مهم جشنواره :

February 2, 2018
Early Bird

 

April 6, 2018
Regular Deadline

 

May 18, 2018

Late Deadline

 

June 1, 2018
Extended Deadline

 

July 16, 2018

Notification Date

 

August 9 – ۱۸, ۲۰۱۸

Event Date

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه