چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بی‌کلام گلوب با میزبانی دانشگاه «علوم و هنرهای دورتموند آلمان» برگزار شد: فهرست نامزدهای رشته‌های مختلف و فیلم‌های برگزیده را این‌جا بخوانید

۲۴ فریم: با پایان یافتن چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بی‌کلام گلوب به میزبانی «دانشگاه علوم و هنرهای دورتموند آلمان»، اسامی نامزدها و برگزیدگان این دوره جشنواره معرفی شدند.

نامزدهای بخش مسابقه  داستانی:

” افتخار رفتگر ” کارگردان : ماتیاس کوبمهل

” نگهبان جزرومد ” کارگردان : الکس دنکن

” انحنا ” کارگردان : تیم اگان

” از بین بردن کُت ” کارگردان : ارِن استولر

” ملکه تجارت ” کارگردان : دیوید واگنر

جایزه این بخش اهدا شد به فیلم کوتاه ” ملکه تجارت “ به کارگردانی دیوید واگنر

نامزدهای بخش مسابقه انیمیشن:

” رویاهای اشپرخانه ” کارگردان: اروین مدقالچی

” روباه و وال ” کارگردان: رابین جوزف

” میرامار ” کارگردان: میکائیلا مولر

“سفر بخیر ” کارگردان: فابیو فردلی

” فیل ها خوشحال خواهند شد ” کارگردان: لوکاس راسل ، الیس لپوتره، ادرین لانوی، وینست لابیس ، شارلوت برون و لوییس فریمات

جایزه این بخش اهدا شد به فیلم کوتاه ” سفر بخیر “ به کارگردانی فابیو فردلی

نامزدهای بخش مسابقه تجربی:

” تورات ” کارگردان : ابتین مظفری

” گیف ؛ فیلم ” کارگردان : جف زوریلا

” تانزونک ” کارگردان : ساشا اسویرسکی

” کل به جز ” کارگردان : وحید حسینی نامی

جایزه این بخش مشترکا اهدا شد به فیلم های کوتاه ” کل به جز “ به کارگردانی وحید حسینی نامی و ” گیف: فیلم “ به کارگردانی جف زوریلا

نامزدهای بخش مسابقه مستند:

” منظره‌ای از پنجره ” کارگردان: کریس فیلیپون و اذر کفایی

” دریا ” کارگردان : هریستینا بلوسوا

” محدودیت بزرگ ” کارگردان : بوراک کوم

جایزه ی این بخش اهدا شد به فیلم کوتاه ” منظره ای از پنجره “ به کارگردانی کریس فیلیپین و اذر کفایی

نامزدهای بخش مسابقه بهترین کارگردانی فیلم:

“ملکه تجارت ” کارگردان : دیوید واگنر

” افتخار رفتگر ” کارگردان : ماتیاس کوبمهل

” انحنا ” کارگردان : تیم اگان

” پلتفرم ۱۳ ” کارگردان : کامیل زوارت

جایزه این بخش اهدا شد به فیلم کوتاه ” پلتفرم ۱۳ “ به کارگردانی کامیل زوارت

نامزدهای بخش مسابقه بهترین فیلمنامه:

” ملکه تجارت ” کارگردان : دیوید واگنر

” دریا موج موج میلرزد ” کارگردان: امیر غلامی

” افتخار رفتگر ” کارگردان : ماتیاس کوبمهل

” رویاهای اشپرخانه ” کارگردان: اروین مدقالچی

” سفر بخیر ” کارگردان: فابیو فردلی

جایزه این بخش اهدا شد به فیلم کوتاه ” سفر بخیر “ نوشته فابیو فردلی

جایزه ویژه هیئت داوران این دوره اهدا شد به فیلم کوتاه ” از نفس افتاده “ به کارگردانی اولکسی سوبولف