اسامى فيلم‌هاى کوتاه راه يافته به دو بخش ملى و بين‌الملل پانزدهمین دوره جشنواره نهال منتشر شد

۲۴ فریم: به گزارش دبيرخانه جشنواره نهال پس از جلسه هيئت انتخاب در بخش ملى از مجموع ٣٦٠ اثر دريافت شده، ٤٥ فيلم به بخش‌هاى مختلف جشنواره راه پيدا كردند. در بخش بين الملل نيز از ميان ٢٢٠ اثر، ٢٢ فيلم توسط هيئت انتخاب جشنواره به بخش مسابقه وارد شدند.

به اطلاع مى‌رساند از بين ٣٦٠ اثر دريافتى در بخش ملی، تعداد ٢٣ اثر به انتخاب هيئت محترم انتخاب وارد بخش مسابقه داستانى شده‌اند.

اسامى فيلم‌ها در بخش مسابقه داستانی:

۱.هیولا – محمد تفضلی، سیاوش شهابی
۲.تو هنوز اینجایی – کتایون پرمر، محمد روحبخش
۳.کلینر – محمدرضا میقانی
۴.وحشی – فردین انصاری
۵.بهار اینجا نیست – سعید کرمی
۶.تاول – مرتضی شمس
۷.بایرن مونیخ – نگین امین زاده
۸.ساقی – علیرضا اسفندیارنژاد
۹.آمریکا – مهرنوش فطرت
۱۰.پرتره – سیاوش فرهادی
۱۱.مثل بچه آدم – آرین وزیردفتری
۱۲.سایه  فیل – آرمان خوانساریان
۱۳.برف تابستان – امین چادگانی
۱۴.دوباره – حجت غلامی
۱۵.خاکستر – آریان گلصورت
۱۶.نورگیر – نسیم کیانی٬ مصطفی مصطفوی
۱۷.کروکودیل – ایمان خشنودی
۱۸.سیزیف – مصطفی اوصانلوی، زهرا غمناک
۱۹. بی زمین – سرور مهدی بیگی
۲۰.خوشحال و شاد و بیزارم – ایمان فراهانی
۲۱.چوب ها – آناهیتا هوشان
۲۲.کشتار با اره برقی در تهران – پویان غلامرضازاده
۲۳.فاش – احسان مختاری

اسامى فيلم‌ها در بخش مسابقه مستند:

۱.زمستان یورت-میلاد میرزاباقری
۲.صادره از فسا- یاسمن باغبان
۳.کوه- فرهاد افسری
۴.یک روز یک شهر- حمید آل حمودی
۵.فرزند- رضا فخاری
۶.ب منفی- لینا ربیعی
۷.کنسرسیوم- عارف حاتمی

اسامى فيلم‌ها در بخش مسابقه تجربى:

۱.نشخوار- مجید فرهنگ بافتانی
۲.دیدن- مهدا پورمهدی
۳.صدای سکوت- میلاد محبیان
۴.هیچ-علی صالحی
۵.سر- محمد واحدی جو

اسامى فيلم‌ها در بخش مسابقه انيميشن:

۱.باربر- داریوش اسکویی
۲.کمک- مهدی حسین زاده
۳.ذهن- محبوبه کلایی
۴.نقطه نقطه خط- خشایار الوندی
۵.آنتروپی- مهرداد مه آبادی

‌‎اسامى فيلم‌ها در بخش خارج از مسابقه:
‌‎
١.فلامینگو – امیر نجفی (داستانی)
٢.خون سردی – محمد رحمتی (داستانی)
٣.سازاق – علیرضا سلمان پور (داستانی)
٤.تله – شیرین اخلاصی (داستانی)
‌‎٥.وایتسک – امیر اخوان (داستانى)
۶.منهای یک – مونا محمدیاری (داستانی)
‌‎٧.تریبون – رضا نجاتی (داستانی)
‌‎٨.روح القدس – امیراحمد قزوینی٬ محمد کریم پور (داستانی)
‌‎٩.من نجس نیستم – علی حسینی صدر (مستند)
‌‎١٠.دوزخ – برهان احمدی (مستند)

اسامى فيلم‌هاى بين المللى راه يافته به بخش مسابقه:

۱- ABU ADNAN (fiction) – Sylvia Le Fanu
(Denmark)

۲- BLACK MOUNTAINS (fiction) – Joachim Neef
( England )

۳- CAVELLO (fiction) – Sven Bresser
(Netherlands)

۴- THE TRANSFER (fiction) -Michael Grudsky
(Germany)

۵- FAITH (fiction) – Tatiana Fedorovskaya
(Russia)

۶- IN TACT (fiction) -Johannes Bachmann
(Switzerland)

۷- SOLO (fiction) -Yves De Prà
(Switzerland)

۸- WALLS (fiction) – Maik Schuster, Fatmir Dolci, Max Paschke
(Croatia, Germany, Palestine)

۹- WONDERLAND (fiction) -Tiffanie Hsu
(USA)

۱۰- The Sliding Man (fiction) -Jacques Lemaire
(Belgium)

۱۱- FIFO (fiction) -Sacha Ferbus
(Belgium)

۱۲ – Clan (fiction) Stefanie Kolk
(Netherlands)

۱۳ – FÖLDIEK (fiction) – Ádám Freund
(Hungary)

۱۴-INVISIBLY (fiction) -Áron Szentpéteri
(Hungary)

۱۵- COLLAPSED LUNG (fiction) -Ambrus Fatér
(Hungary)

۱۶ – ASSAUT (fiction) -Tamás Fekete
(Hungary)

۱۷ -PACGIRL (fiction) – Jaime Peña García
(Mexico)

۱۸ – MUNDOS (fiction) – Max Lusson
(Spain)

۱۹ – APARTMENT INTERBELIC (fiction)-Sebastian Mihailescu
(Romania)

۲۰- (COSMORAMA (Experimental)- Hugo Deverchère (France

۲۱- SKATEBOARDING IS NOT A CRIME (Animation)- Cristin Radu
(Romania)

۲۲- KRANIEBRUD (Documentary) – Mads Hedegaard
(Denmark)

پانزدهمين جشنواره نهال ٢٨ خرداد تا ٤ تير ١٣٩٧ برگزار خواهد شد.