en
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

صفحه اصلی - اخبار - آیین‌نامه جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران اعلام شد

۲۴‌فریم: به نقل از سایت تخصصی ایسفا، انجمن فیلم کوتاه ایران پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص برگزاری جشن مستقل فیلم کوتاه ایران، به اطلاع عموم فیلمسازان فیلم کوتاه و علاقه مندان این حوزه می‌رساند که آیین‌نامه جشن مستقل فیلم کوتاه ایران در یک فرآیند یکساله توسط شورای مشورتی و کارگروه فنی مورد بازنگری قرار گرفت و پس از نگارش نسخه‌ی جدید، مفاد این آیین‌نامه طی جلسات متعدد با حضور دبیر جشن یازدهم آقای علیرضا قاسمی، توسط هیات مدیره ایسفا بررسی و به تصویب رسید.

لذا طبق آیین‌نامه‌ی جدید از این پس عنوان این رویداد از «جشن مستقل فیلم کوتاه ایران» به «جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران» تغییر نام خواهد داد که به اختصار «جوایز  ایسفا» نامیده می شود.

لازم به ذکر است جوایز ایسفا کاملاً به صورت آکادمی برگزار شده و طبق آیین‌نامه جدید فیلم‌هایی واجد شرایط حضور در جوایز ایسفا هستند که پیش از ثبت‌‌نام یکی از شرایط لازم مندرج در آیین نامه را داشته باشند. جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران به صورت سالانه برگزار می‌شود.

فراخوان یازدهمین دوره جوایز ایسفا روز ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد و مراسم اهدای جوایز آن در هفته پایانی فروردین ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید متن کامل آیین‌نامه جوایز ایسفا را در سایت رسمی انجمن فیلم کوتاه ایران مطالعه نمایید.

هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه