en
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

صفحه اصلی - اخبار - توضیحات «۲۴ فریم» درباره انتشار کامنت‌های کاربران زیر مطالب و اخبار مربوط به کپی بودن فیلم‌هایی از محصولات انجمن سینمای جوانان ایران

۲۴ فریم: در روزهای گذشته کامنت‌های پرتعدادی از شما کاربران محترم پیرامون اخبار مربوط به کپی بودن فیلم‌هایی از محصولات انجمن سینمای جوانان ایران به دست ما رسید. در ابتدا از همه شما دوستان تشکر می‌کنیم که نظرات خود را در مورد مطالب مختلف سایت، با ما در میان می‌گذارید. کامنت‌های شما به اندازه مطالب منتشر شده برای ما اهمیت دارند و بدون تردید دلگرم کننده‌ و راه‌گشا خواهند بود. امیدواریم در آینده نیز شاهد مشارکت شما در بحث‌های متنوع مربوط به حوزه فیلم کوتاه در این سایت باشیم.

«۲۴‌ فریم» همواره تلاش می‌کند تا کامنت‌های شما را بدون سانسور منتشر کند، البته به استثنا نظراتی که حاوی توهین و بی‌احترامی‌ و مرتبط با مسائل شخصی افراد باشند.
از همین رو زیر پست‌های مربوط به کپی بودن فیلم‌های یک فیلمساز، کامنت‌های شما را با کمترین تغییرات منتشر کردیم. در میان این کامنت‌ها، که اغلب‌شان انتقاد به نحوه مدیریت انجمن سینمای جوانان ایران و اشاره به روابط محفلی این نهاد بود، ادعاهایی وجود داشت و از اشخاصی نام برده شد. ما برای کسانی که در این نظرات به نام و عملکردشان اشاره شده، این حق را قائلیم که در صورت تمایل پاسخ‌شان را برای‌مان به منظور انتشار ارسال نمایند.
اما از آن‌ جایی که به نظرمان ریشه فساد در عدم شفافیت است، تصمیم گرفتیم در جهت گسترش فضای گفت‌وگو گام برداریم و انتقادات تند کاربران‌مان نسبت به عملکرد انجمن را منتشر کنیم. به نظر می‌رسد سینمای کوتاه ما به اندازه کافی از فضای انحصاری رسانه‌ای ضربه خورده است.

باز هم ممنونیم از نظرات شما و امیدواریم بیش از این‌ها شاهد مباحث مطرح شده از سوی کاربران باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه