en
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

صفحه اصلی - اخبار - فهرست برندگان و نامزدهای بخش مسابقه پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بی‌کلام گلوب

۲۴ فریم: پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بی‌کلام گلوب به پایان راه خود رسید. به دنبال شرایط پیش آمده ناشی از بیماری کرونا، اکران های این دوره برگزار نشد اما روند داوری آثار و اعلام برگزیدگان طبق برنامه ریزی قبلی صورت گرفت. در ادامه فهرست برندگان و نامزدهای بخش مسابقه پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بی‌کلام گلوب را با مرور خواهیم کرد.

فیلم‌های بی‌کلام تجربی:

🔺 “Planet ∑” by Momoko Seto

🔺”MAKYO ( THERE IS A GHOST INSIDE YUUU )” by Brian Imakura

🔺”Wishing Well” by Sylvia Schedelbauer

🔺”Officeless” by Julia Kushnarenko

🔺”Night Horse” by Jeroen Van der Stock

🏆 فیلم کوتاه “Wishing Well” برنده بهترین فیلم بخش تجربی به کارگردانی “Sylvia Schedelbauer”

فیلم‌های بی‌کلام مستند:

🔺”Silent Symphony” by Aitor Gametxo

🔺”Time and Tide” by Marleen Van Der Werf

🔺”Slow and Sluggish” by Delavar Doustanian

🏆فیلم کوتاه “Slow and Sluggish” برنده بهترین فیلم بخش مستند به کارگردانی ” دلاور دوستانیان “

فیلم‌های بی‌کلام انیمیشن:

🔺”Stopgap in Stop Motion” by Stephen Featherstone

🔺”Perfect Town” by Anaïs Voirol

🔺”Finity Calling” by Jasper Kuipers

🔺”Bloeistraat 11″ by Nienke DEUTZ

🔺”Epirenov” by Alejandro Ariel Martin

🏆فیلم کوتاه “Bloeistraat 11” برنده بهترین فیلم بخش انیمیشن به کارگردانی “Nienke DEUTZ”

فیلم‌های بی‌کلام داستانی:

🔺”Pure” by Jędrzej Ziembiński

🔺”And , We Disappear” by Meredith Hama-Brown

🔺”Venusian” by Cameron Mackenzie and Suzanne Friesen

🔺”Ouroboros” by Emma Keehan

🔺”Aardbei ( Strawberry)” by Leendert Roosenbrand

🏆فیلم کوتاه “Pure” برنده ی بخش بهترین فیلم داستانی به کارگردانی “Jędrzej Ziembiński”

فیلم‌نامه بی‌کلام:

🔺”Pure” by Jędrzej Ziembiński

🔺”Doffice” by David Leclercq

🔺”Epirenov” by Alejandro Ariel Martin

🔺”Wet Graveyard” by Maryam Yavari

🔺”When We Swim” by Portlynn Tagavi

🔺”Ouroboros” by Emma Keehan

🏆 فیلم کوتاه “Doffice” برنده بهترین فیلم بخش فیلمنامه به کارگردانی David Leclercq

و دیپلم افتخار این بخش به فیلم کوتاه “Epirenov” به کارگردانی Alejandro Ariel Martin تعلق میگیرد

کارگردانی بی‌کلام:

🔺 “Pure” by Jędrzej Ziembiński

🔺 “Doffice” by David Leclercq

🔺 “Aardbei ( Strawberry)” by leendertroosenbrand

🔺 “When We Swim” by Portlynn Tagavi

🔺”Ouroboros” by Emma Keehan

🏆فیلم کوتاه “Ouroboros” برنده بهترین فیلم بخش کارگردانی ساخته ی ” Emma Keehan “

جایزه ویژه هیئت داوران پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم بی‌کلام گلوب:

🏆 فیلم کوتاه “Wet Graveyard ” به کارگردانی ” مریم یاوری “

و 🏆فیلم کوتاه “When We Swim” به کارگردانی “Portlynn Tagavi ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه