en
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

صفحه اصلی - اخبار - فهرست کامل فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه سومین دوره جشنواره فیلم بی‌کلام گلوب

۲۴ فریم: به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره ی بین المللی فیلم بی کلام گلوب، در طی مدت ارسال آثار تعداد ۷۸۵ فیلم به پورتال های جشنواره ارسال شدند که از این میان تعداد ۲۵۰ فیلم داستانی، ۱۳۵ فیلم تجربی، ۲۵۰ فیلم انیمیشن، ۱۰۰ فیلم مستند و ۵۰ فیلم کوتاه کوتاه بودند.
هیئت گزینش جشنواره که شامل ویرژیل ویدریش، فرشته پرنیان، وحید مرتضوی، روبن سالازار و هدی اثنی عشری می باشد از این میان تعداد ۴۹ فیلم را برای شرکت در بخش مسابقه ی جشنواره برگزیدند.

اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه ی “داستانی” سومین دوره جشنواره بین المللی بی کلام گلوب:

۱. الان دوستم داری؟ – کارگردان: کریس شیموجیما – از آمریکا
۲. دوران – کارگردان: شارلوت ولز – از آمریکا
۳. نوشتن متن – کارگردان: برد جونز – از آمریکا
۴. پسر گمشده – کارگردان: اش تورپ و آنتونی اسکات برنز – از هلند
۵. یادداشت – کارگردان: جوریان کمپس – از هلند
۶. مسافران شب – کارگردان: انا سندیجارویک – از هلند
۷. تک نوازی – کارگردان: ابی استفانز – از لندن
۸. ۳۲ سالگی ریچارد – کارگردان: درو بریتون – از آمریکا
۹. حیوان – کارگردان: بهمن ارک و بهرام ارک – از ایران
۱۰. سلام کوکو – کارگردان: جان کراموستا – از چک
۱۱. زمان جدایی – کارگردان: فابریس براک – از فرانسه
۱۲. اولین باری که فرانسیس تیلور را دیدم – کارگردان: سوزا هاز – از مجارستان
۱۳. ناقوس های آخرین کلیسا – کارگردان: نیکولس پوپووسکی – از مقدونیه
۱۴. اصوات خارجی – کارگردان:الویرا بولگووا – از روسیه
۱۵. نیازی به گفتن نداره – کارگردان: پیر سابرو – از فرانسه

اسامی آثار راه یافته به بخش رقابتی “کوتاهِ کوتاه” سومین جشنواره بین المللی فیلم بی کلام گلوب:

۱. بازگشت پرستار – کارگردان: دنی پیرس – از استرالیا
۲. قطعات – کارگردان: برتیل نیسون – از انگلیس
۳. پیشی۹۶ – کارگردان: ویکتوریا وینسنت – از آمریکا
۴. سرخ – کارگردان: کارلوس گومز تریکو – از اسپانیا
۵. لِی لِی – کارگردان: لی مینگ چنگ – از تایوان
۶. سفر زندگی – کارگردان: ساجدور رحمان – از بنگلادش
۷. سرکوب – کارگردان: مروی جانکونن و زالا پزدیر – از سوئد

اسامی آثار راه یافته به بخش رقابتی “تجربی” سومین جشنواره بین المللی فیلم بی کلام گلوب:

۱. کوه در سایه – کارگردان: لوئیس پاتینو – از اسپانیا
۲. تعقیب – کارگردان: پاراک مک گلوگلین – از ایرلند
۳. گیراسولس – کارگردان: جف زوریلا – از آرژانتین
۴. جنبش دادا (گوزن شاه) – کارگردان: آنکا اشمید – از سوییس
۵. گرفتار شده – کارگردان: نیکول بیکر – از آمریکا
۶. سینمای اشباح – کارگردان: لی مینگ چنگ – از تایوان
۷. بستگان ماه – کارگردان: آنا فاف – از اسپانیا

اسامی آثار راه یافته به بخش رقابتی “انیمیشن” سومین جشنواره بین المللی فیلم بی کلام گلوب:

۱. شاه دو برابر – کارگردان: فلیکس کولگریو – از استرالیا
۲. مخلوط کن سیاه – کارگردان: هیروتوشی ایواساکی – از ژاپن
۳. آقای جادوگر پا آبی – کارگردان: جینو ایمجینو – از اکوادور
۴. ابرها – کارگردان: دیگو مکلین – از کانادا
۵. سایه ها – کارگردان: ایساک کرلو – از سنگاپور
۶. شمال واقعی – کارگردان: جرج بولر – از انگلیس
۷. راجر پاپیون دار – کارگردان: اینگرید آموروس، سونیا کویرزا، سارا ریرا، آرنو مونتسینوس و مارتی مونتانولا – از اسپانیا
۸. کوکوشکا – کارگردان: دینا ولیکووسکایا – از روسیه
۹. زنده – کارگردان: سیهان لین – از کانادا
۱۰. شرکت – کارگردان: پابلو پولداری – از آرژانتین
۱۱. کمی خاطره – کارگردان: نانسی ونان ژانگ – از آمریکا
۱۲. بذر محزون – کارگردان: کوییر وانگ – از آمریکا
۱۳. انفجار بزرگ – کارگردان: مارات نریمانوو – از روسیه
۱۴. هزار افسان – کارگردان: اصغر صفار و عباس جلالی یکتا – از ایران
۱۵. پایان خط – کارگردان: ویلیام کوگو – از برزیل

اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه ی “مستند” سومین دوره ی جشنواره ی بین المللی فیلم بی کلام گلوب:

۱. تولد یک قایق چوبی – کارگردان: جیکوب “کمپانی نورتمن گیلد” – از جمهوری لتونی
۲. ابزار آلات پدر من – کارگردان: هدر کوندو – از کانادا
۳. یک باغ منحصر به فرد – کارگردان: مونیکا کلمز – از برزیل
۴. زیرزمین – کارگردان: نایرا سانز فوئنتز – از اسپانیا
۵. سخنان کارامل – کارگردان: خوان آنتونیو مورنو آمادور – از اسپانیا

سومین دوره ی جشنواره ی بین المللی فیلم بی کلام گلوب در تاریخ ۲۱ تا ۲۹ آپریل به دبیری رها امیرفضلی در دانشگاه مدیسون ایالت ویسکانسین آمریکا برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه