en
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

صفحه اصلی - اخبار - موفقیت‌های تازه «روتوش» در جشنواره‌های اروپایی

۲۴ فریم: فیلم کوتاه «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری با ادامه حضورهای بین‌المللی خود همچنان افتخار آفرینی می‌کند. این فیلم کوتاه در تازه‌ترین موفقیت‌های خود موفق به کسب چهار جایزه دیگر شد. این جوایز که شامل دو جایزه بهترین فیلم، یک جایزه بهترین بازیگری و یک جایزه جنبی می‌شود در جشنواره‌های MEDIAWAVE مجارستان، cellu l’art آلمان، بروکسل بلژیک و Ennesimo ایتالیا به این فیلم اهدا شده است.

به نقل از ایسفا، جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی مسابقه بین‌الملل از بیست و هشتمین دوره جشنواره MEDIAWAVE مجارستان، جایزه بهترین فیلم داستانی مسابقه بین الملل نوزدهمین جشنواره  cellu l’art آلمان، جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم کوتاه بروکسل (بلژیک) برای سونیا سنجری و جایزه منتقدین جشنواره Ennesimo ایتالیا عناوین کامل این موفقیت‌ها هستند.

گفتنی است سونیا سنجری جایزه بهترین بازیگر زن از نخستین دوره جشنواره فیلم کوتاه Sukhum، بهترین بازیگر زن جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان، کومش، بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم کوتاه تهران و بهترین بازیگر جوایز سالانه لیسبون پرتغال را نیز برای بازی در فیلم کوتاه «روتوش» به دست آورده است.

  برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه