en
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

صفحه اصلی - اخبار - پایگاه تحلیلی و خبری ۲۴ فریم در آستانه ورود به سال چهارم فعالیت با طراحی بصری نو و افتتاح بخش انگلیسی به روز شد

۲۴ فریم که به طور تخصصی در زمینه فیلم کوتاه و آموزش سینما فعالیت می‌کند، پاییز امسال وارد چهارمین سال فعالیت خود خواهد شد. به نقطه آغازمان که نگاه می‌کنیم، از پیمودن این مسیر تا به این‌جا خرسند و از همراهی مخاطبان‌مان سپاس‌گزاریم. حاصل تلاش تحریریه ۲۴ فریم در سه سالی که گذشت، حدود ۱۵۰۰ مقاله آموزشی و تحلیلی، نقد، یادداشت، ویدیو – مقاله و خبر بود. امیدواریم در این مدت صدا و نگاه متفاوتی در فضای رسانه‌ای فیلم کوتاه ایران به وجود آورده و با ترجمه و تالیف مطالب تخصصی و تحلیلی به سینمای مستقل کوتاه و سینماگران جوان یاری رسانده باشیم. همان‌طور که از روز اول گفتیم، ما به سینما ایمان داریم و نگاه‌مان به سوی آینده است. پس تلاش کرده‌ایم که متوقف نمانیم و با همراهی شما گام‌های تازه برداریم. ۲۴ فریم انگلیسی قدم جدید تیم ما در جهت گسترش فضای فیلم کوتاه در ایران است و امید آن می‌رود که امکان و ظرفیت تازه‌ای باشد برای ارتباط بهتر و بیشتر جامعه فیلم کوتاه با مخاطبان بین‌المللی. همچنین برای تنوع و ارتقای جلوه بصری سایت، در آستانه شروع چهارمین سال فعالیت با طراحی نو در کنار شما خواهیم بود. به امید روزهای خوب برای کشورمان و سینمای کوتاه.

در ادامه یادداشت سردبیر بخش انگلیسی را با هم می‌خوانیم:

مفتخریم که اعلام کنیم از امروز، نسخه‌ی انگلیسی وبسایت خبری ۲۴ فریم، فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد. این بخش در چهار دسته‌بندی اخبار، مقالات، آموزش و گفتگو فعالیت خواهد کرد و در تمامی این‌ بخش‌ها، همانند نسخه‌ی فارسی، مطالب تخصصی در زمینه‌ی فیلم کوتاه منتشر خواهد‌ شد.

امیدواریم با تولید محتوای سودمند و کاربردی، فیلمسازان جوان و علاقه‌مندان به سینما در سراسر جهان را در مراحل مختلف ساخت فیلم یاری رسانیم. بنابراین، فعالیت خود را با مقاله‌‌ی آموزشی ارزشمندی آغاز خواهیم کرد که به زودی در بخش فارسی نیز قابل دسترس خواهد بود. 

همچنین، بر آنیم تا دسته‌‌بندی گفتگو (In Conversation) را در ابتدا به بستری برای معرفی فیلم‌ها و فیلمسازان موفق ایرانی و در گام بعدی هنرمندان مستقل از سراسر جهان تبدیل کرده و آغازگر مکالمه‌هایی آگاهی‌بخش میان فیلمسازان کوتاه در سطح جهانی باشیم.

اگر علاقه‌مند هستید در این مسیر ما را همراهی کنید می‌توانید با به اشتراک گذاشتن ما در رسانه های اجتماعی، یا به سادگی با معرفی ما به یک دوست شروع کنید. اگر خود را در اهداف ما شریک می‌دانید، با ما از طریق ایمیل  به آدرس ۲۴framesnews.en@gmail.com در ارتباط باشید و به تیم تحریریه ما بپیوندید.

تیم تحریریه‌ی بخش انگلیسی پایگاه ۲۴ فریم مشتاق است تا منبعی قابل اعتماد برای همه فیلمسازان مستقل کوتاه باشد. امیدواریم در این سال سخت و عجیبی که در حال سپری کردن آن هستیم، به روزنه‌ی کوچک امیدی برای هنرمندان تبدیل شویم.

رها امیرفضلی – سردبیر بخش انگلیسی وبسایت تحلیلی-خبری ۲۴ فریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه