en
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

صفحه اصلی - اخبار - جشنواره داخلی - گروه مشارکت‌های هنری سوره برگزار می‌کند: فراخوان برای نقد جشنواره فیلم کوتاه سایه

۲۴فریم: گروه مشارکت‌های هنری سوره گروهی است که مدتی است به همت جمعی از دانشجویان دانشکده هنر سوره تأسیس شده و مورد استقبال جامعه هنری رشته‌های حوزه سینما، نمایش و … قرار گرفته است.

سردبیران گروه سوره که در این مدت به تهیه و تولید بیش از سیصد فیلم و نمایش کم بودجه و مستقل کمک کرده‌اند، تصمیم به شروع برگزاری سلسله بحث‌هایی با عنوان آگورا کرده‌اند.

اولین آگورا در روز جمعه، پانزده تیر ۱۳۹۷ با موضوع «نقد و بررسی دوازدهمین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه سایه» در گروه مشارکت‌های هنری سوره برگزار می‌شود. به این صورت که در روز جمعه از ساعت هشت صبح تا دوازده شب گفتگو در گروه بین همه اعضا به طور برابر در کنار ریاست گروه سینمای دانشکده سوره، مسئولین برگزاری این جشنواره، مسئولین دوره‌های پیشین و اساتید دانشگاه صورت می‌پذیرد تا تمام نقاط ضعف و قوت این جشنواره به بحث و بررسی گذاشته شود. برگزار‌کنندگان این بحث آن‌لاین با تعداد بالای هزار نفر، از تمام افراد مرتبط با این رویداد هنری دعوت می‌کنند با هویت مشخص و از طریق لینک عضویت زیر (تلگرام) به این بحث بپیوندند تا این بحث به توشه و جمع‌بندی‌ای برای مسئولین دوره‌های بعد جشنواره سایه تبدیل شود.

https://t.me/joinchat/A2M6K0ljWqyYl0Xys_8LVA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه