en
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

صفحه اصلی - اخبار - ۲۴ فریم در سیزدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران، در بخش هنر، سینما، تئاتر و موسیقی نامزد بهترین وبسایت شد

۲۴ فریم: در سیزدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران، سایت ۲۴ فریم – پایگاه تخصصی فیلم کوتاه در بخش هنر، سینما، تئاتر و موسیقی نامزد بهترین وبسایت شد. جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و همینطور نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود. این جشنواره هرساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.

تیم تحریریه ۲۴ فریم از شما همراهانی که تا امروز در کنار ما بودید قدردانی می‌کند و امیدوار است در ادامه این مسیر نیز همراه یکدیگر باشیم. ما همواره تلاش می‌کنیم که چه از نظر تولید محتوا و چه از نظر طراحی بصری و فنی کیفیت خود را بهبود ببخشیم و در این مسیر بدون تردید حضور شما و نقطه نظراتتان برای‌مان دلگرم‌کننده و راه‌گشا خواهد بود.

در روز نخست راه‌اندازی این سایت این هدف را دنبال می‌کردیم که در حد توان‌مان در جهت پیشرفت فیلمسازان جوان و با استعداد کشورمان و ارتقا سینمای کوتاه ایران گام برداریم. امیدواریم همچنان در این راه بمانیم و تلاش کنیم حوزه فعالیت‌های خود را گسترش دهیم. همان‌طور که از چند ماه گذشته با راه‌اندازی بخش انگلیسی، قدم دیگری برای بالا بردن سطح کیفی سایت برداشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 فریم | همه چیز درباره فیلم کوتاه